Pogledaj jedan post
Old 07.12.2017., 05:27   #6767
Gunaydin millet :kava

Prije nego krenem u nove radne pobjede

@Mina, hvalaaaaaaaaaa Ti do neba za prijevod Alpova intervjua Naaaaaajbolja si, ali Ti to ionako znaš

Quote:
Timida kaže: Pogledaj post
11sati, čini mi se da smo gracekelly i ja jednako shvatile ono gnušanje, meni se još uvijek čini da je bilo gnušanje na Yagiza a ne na brata. Ali da je bilo i na brata, način na koji se je izrazila je apsulutno neprihvatljiv.
Slažem se s tobom da treba jedna dobra metla koja bi pomela Fazilet i njezino leglo, pokupivši usput Jacu i Šukrije, ne samo do mahale nego i iz Stambola grada.

Paz, ti znaš da si moja najdraža forumašica, još iz naših prvih susreta na onoj temi, kada si stala uz mene i kada si možda drugačije mislila. Zato ti i opraštam što si slavila na prošloj temi kada je poginuo moj omiljeni lik..
Ali kao što smo se već mnogo puta složile, ovo je ZABAVA, ZABAVA, ZABAVA....
Lijepo je čitati svačije mišljenje i povremeno se ubaciti ali ....to je zabava.

U tom stilu, tagoresky za 6710 , kako ti dobro primjećuješ, mislila sam da samo ja komentiram sporedne likove...
I ja Tebe čoooook voLem (volim ja i one dvije i hi, hi hi ), ali mi je Maxtrica najdraza . I točno bila san uz Tebe i kad nisam tako mislila

Eno sad, slavila..... a mjesec dana nisam ništa iz pieteta prema vama pisala (). I onda kada ste me svi "zivkali", došla sam se pozdravit i napisala da mi je zao Pjetlića (koji se zvao Sinan) :rofl


***********

Ecco malo mojih Golupcica........jooooj kak lijepo RADE




Rekoh li ja vama da se bojin da bi iz Zdenke mogao ispast Yago, he he he

Alien .....mozda jer ce jos dugo slinit za Hazan.....ahahhaaaaaaaaa

Ugodan vam dan zelin
__________________
Sklopio sam oči. U mraku si ostala ti. U mraku si ležala. Pod mojim zatvorenim kapcima stojiš ti ljubavi moja. Pod svojim zatvorenim kapcima čujem pjesme. Ondje sve počinje s tobom. Ondje nema ništa vezano za moj život prije tebe. I ništa što ne pripada tebi.
_______________________________________________
I
Paz999 is offline