Pogledaj jedan post
Old 01.03.2007., 21:38   #49
Quote:
patuljica kaže: Pogledaj post
velik broj vas je,pretpostavljam,bilo u nekoj vezi koju biste okarakterizirali kao nasilnu ili posesivnu (i ne mislim pritom nuzno na ekstreme,tipa batine ili izoliranje od prijatelja).
zanima me, jesu li postojali neki znakovi za uzbunu u prvih par dejtova?
znam da ih je tesko opisati,ali ako ima rjecitih,molim vas potrudite se
Pa u jednoj vezi se ta čudna agresiva manifestirala nakon konzumiranja alkohola ali eto to sam pripisivala upravo tome- alkoholu. Onda je krenulo sa vrijeđanjima: ti si glupa, ti si debela, ti ništa ne znaš, izderavanjima: na ulici posebno kad svi čuju, jednom prilikom je uzeo moj mobitel i bacio ga u zid tako da ništa nije ostalo od njega a bome ni od zida gdje je isti udario. Nakon svakog tog 'izljeva ljubavi' nakon što se ohladio slijedilo je 'oprosti, bio sam živčan, ne znam što mi je, neće se ponoviti' ali naravno ponavljalo se sve češće, a da ne pričam o bilo kakvom mom druženju sa prijateljima jer je to bio smak svijeta. Najbolji frend ima motor na kojem smo znali otići na kavu na kvartu, ali nisam se više 'smjela' voziti s njim jer što bi prijatelji od tog dečka mislili da me vide s drugim na motoru? Taj lik je imao 30 godina tako da baš i nije bio balav.
DAKLE CURE: BJEŽITE OD TAKVIH GLAVOM BEZ OBZIRA!
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom