Pogledaj jedan post
Old 16.05.2007., 01:45   #2
Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Lani sam pisao o svome slomljenome srcu.... Pred par mjeseci taman došao k sebi, a evo sada opet sa grčem u želucu....

Jedva da smo si par sms-a poslali zadnjih god.dana... Ono čestitke i sl., a predmalo nakon kratkog susreta opet uletjeli u nazovimo ga ponovni pokušaj... Prvih par tjedana je bilo puno emocija, a sada mi se čini da se ona ponovno dvoumi... Kvragu, a baš sam se bio skulirao. Rekli smo da nećemo brzat, ali su me ponjeli osjećaji koji su se prenaglo vratili... Očito je da se volimo, ali na trenutke je očito da je meni više stalo da uspijemo... U toj sam vezi uvijek ja bio taj koji nije stajao na zemlji.. Ona je bila prisebnija i razboritija. Ja iako stariji nikako da uhvatim uzde i ukrotim te svoje osjećaje koje nemogu kontrolirat. Kvragu samo zato jer mi je sada rekla da je umorna i da joj se neda nazvat me nemogu spavat. A i nije mi baš neki razlog da se bediram. A šta reć... Šta reć kad je do bola volim??? Kako se skulirat i ne shvaćat dvosmisleno poruke koje mi šalje.... Zašto sam ja takav da bi je nazvao i da sam nervozan i lud nakon 200 sati posla?? A zašto pak s druge strane ne prihvatit činjenicu da nemamo svi isto poimanje nekih postupaka... Njoj možda to ne znači toliko, i samo se zbog umora ne javlja...Inače radila je do kasno u noć...Kompliciram i jebem sam sebe u mozak... Znam i sam da ću je sa svojom nesigurnošću samo odbit.. Oduvijek sam osjećaje lako dijelio... Volio bi da sam zatvoreniji, jer je nažalost istina da čim si indiferentniji da te suprotna strana više želi...


Dali je vama uspjelo da nakon par prekida sa dužim razdobljima riješite probleme, obnovite vezu i pronađete sreću????

I kako kontrolirate svoju nesigurnost??
Bojiš se da je ponovno ne izgubiš. Zato te toliko brine je li njezino nejavljanje zbog umora zaista nejavljanje zbog umora ili joj je malo dosta tebe. Sve vam je još friško, pa veza još nije prošla onu fazu probanja jel to sve skupa ide ili ne. Mislim da se trebaš malo opustiti. Trebaš joj dat prostora. Ne stalno zivkati, ne stalno vršit pritisak. Sam si rekao, što si hladniji odnosno ne pokazuješ stalno osjećaje sto na sat, to će te više cijenit. Ma meni je isti problem, iako ta cura ne može bit sa mnom, ali kad se nađemo, moram se jako koncentrirat da ne plivam u emocijama i ne ispadam smiješan, a to je ponekad teško jer me tako preplave osjećaji, da je to nevjerojatno. Rastopim se kad je vidim, onda je to par sati plutanja u osjećajima, pa me pukne bedara jer ne možemo bit zajedno, a volim je tako da je to neopisivo i tako sve u krug. Daj i sebi i njoj vremena. Popričaj s njom o tome ako misliš da možeš a da pritom ne ugroziš vezu.

Sretno
__________________
Lone rider rides alone!
lone rider is offline  
Odgovori s citatom