Pogledaj jedan post
Old 19.08.2007., 23:09   #14
Eto da se osvrnem na tvoj odgovor.
Naknada za tr je mizerija, ali oni ipak imaju količinu.
kreditna kartica- u većini slučajeva ljudi je uzimaju direktno od karitčarske kuće, a mnogima ni ne treba; na kraju banka ipak fino zaradi na kamatama
povoljnije k.s. na prekoračenje- kako se banci može isplatiti da me manje "dere"?
osiguranje- o čemu se tu radi? životno? kako zarađuju na osiguranju kada su one banke, a ne osiguravajuće kuće?
kupovina s popustom- kakvu tu banka ima korist? popust daje trgovac i sebi smanjuje zaradu i to uglavnom na plaćanje gotovinom
telefonsko bankarstvo- što će ikome takva nesigurna vrsta bankarstva kada postoji internet? funkcionira li to u punom opsegu ili se samo može npr. provjeriti račun?
pravo na osobno bankara- zar se to plaća? ja dosada mislio da su oni istog "ranga" kao i ostali službenici.
medicinske usluge u RH i inozem.- je li to putno osiguranje? privatno zdravstveno? mi čak ni nemamo privatnih bolnica i ležećih kapaciteta; sunce je npr. dobro za brzu dijagnostiku, ali ne rade nikakve zahvate
povoljnije mobitele- to je ona fora sa Zabom, ne dao mi bog takvu demenciju da mobitel u banci tražim

Čudi me tvoj stav da su najbolji klijenti oni rizični i neuredni, a ne oni s urednim financijama. Pa čije depozite banke plasiraju kroz kredite? Da nema njih svi bi mi kamen grickali.

Većinu ovih tvojih navedenih usluga koje nude banke je povoljnije sklopiti odvojeno ako ti uopće trebaju, a ne kako čitam plaćati npr. paket u Zabi, a malo-malo nešto "ispadne" iz paketa i mora se dodatno plaćati, neke su zastarjele (tel. bankarstvo), a neke nemaju veze s mozgom (mobiteli)
Neuson is offline  
Odgovori s citatom