Pogledaj jedan post
Old 06.01.2009., 18:13   #3
ovisnik sam o rebatinkama, imam skoro 40 pari pa cu napisat par rici....

u tom cjenovnom rangu jedino sta bi ja kupio je Wrangler, nisam ih dugo kupovao ali kolko se sicam normalna cijena je 600-700Kn, na snizenjima 300-500, imas ih u Branimir Centru u Lee-u, jako su kvalitetne, imaju super krojeva, a jeans je mekan i ugodan
ok kvalitete je i Lee ali im je jeans dosta tvrdi i nije ugodan

od malo skupljih ti svakako preporucam Diesel, super krojevi te nabolji jeans kojeg nadjes za te novce a i skuplje, Diesel radi rebatinke i za ekskluzivnije brandove, npr za Dsquared koje kostaju od 250-500+€, i kvaliteta ima je neupitna
nadalje odlicne krojeve i kvalitetne rebatnike ima Seven Jeans, tj Seven For All Mankind (u Je*s-u ih drze), ali za te novce stvarno nista posebno, materijal je isti kao kod Lee-a, a cijena duplo veca (1200-1800Kn), ja sam 2 para narucio iz USA u pola cijene tako da sam zadovoljan

IN Sportina u Draskovicevoj drzi D&G (sada ima i samo D&G ducan u centru) i VJC (Versace Jeans Couture), normalne su cijene 1300-2500Kn, sta je druge linije previse, ali se na snizenjima koja znaju bit oko 50% zna nac super rebatinki, kvalitetom su skoro kao i Dolce Gabbana i Versace (prve linije)
jos drze i Just Cavalli, Armani Jeans ali ove triba izbjegavat u sirokom luku

svakako izbjegavaj Levis, Mustang, Replay jer je ono psta prodaju u najmanje ruku jadno
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom