Tema: duga veza
Pogledaj jedan post
Old 15.04.2003., 23:21   #3
Imam ja iskustva. Mi smo bili pet godina zajedno, i onda smo si dosadili... I znas kako smo doskocili tom problemu? Prekinuli smo....
Ali inace, ono sto ja nisam mogao napraviti sa svojom bivsom dragom, prekinuo sam se truditi oko nje, nije mi se vise dalo truditi oko nje, a taj trud multiplicira ljubav, jer kad primjerice, napravis nesto za nekoga a da te taj netko ne trazi nista (kompliciram... )...
U takvim vezama partneri ponekad zaborave sve ono dobro sto imaju u vezi, smetnu to sa uma. Onda bi trebalo doci do neke dekompresije... Jer, po meni, sve ove sitne svakodnevne pizdarije kupe se u nama, ne mozes pobjeci od zivota... Kad si na pocetku veze, kad si na prvom spoju, svijet oko tebe nije bitan, a takav osecaj ne moze potrajati. Ali moze se prizvati. Vi trebate naci nesto pomocu cega cete zaboraviti na svoj svijet koji vam svakodnevno crpi energiju... Mozete otici na planinu...
A sad, ja kad razmisljam o tome, o odlasku na planinu, to mi totalno ide na pimpac. Otic na planinu... Poanta nije u odlasku na planinu, nego u dolasku do sebe, da se tako izrazim, to mozete napraviti i u svojoj sobi...
Postoji trenutak kad je potrebno ugasiti televizor...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom