Pogledaj jedan post
Old 12.11.2011., 16:41   #32
Student sam, i starci mi šalju pare, i često mi se desi da u subotu baš trebam oni ne stignu, i onda mi sestra pošalje preko Pbz internet bankarstva. Moj račun je isto Pbz.

I sada ne razumijem ako je to sve moderno i kompjuterski, zašto onda moram čekat do ponedjeljka da te pare sjednu na račun tek kada se otvore poslovnice PBZ, onda mi to internet bankarstvo nema smisla, Onda jednostavno starci mogu otić uplatit u poslovnicu i doviđenja..... J..eš takvo internet bankarstvo.???

I sva ta pljačka te banke, pa čitam vaše komentare, to znači da ti kod kuće da njima ne radiš problema, prebacuješ novce sa računa na druge račune iste banke i oni uzimaju proviziju.

Čak neki dan idem u poslovnicu PBZ, imam ja i bliže neku drugu banku ali ne, idem ja budala da ne platim proviziju dalje na drugi kraj. I sad dođem u PBZ poslovnicu da uplatim na ŽIRO račun PBZ računa i naplate mi "6" kuna. Pa mislim si u glavi ovo nije normalno. Još mi ova na šalteru kao objašnjava kao uplaćujem na žiro račun, ja se pravim sav nemam pojma ( u glavi mislim ko da sam došo u šta ja znam koju banku a ne u PBZ)

To je sve pljačka. I sad nakon svega razmišljam, po čemu bankari zaslužuju više klasno mjesto u našem društvu, komplet sa radnicima koji primaju ogromne plaće??

Na kraju cijele priće danas vidim od Pernarove straneke SP letak i mislim si koje nebuloze on priča, ali opet poštujem što barem netko nekakvim ispadima im želi reći da nisu fer.

To je nevjerovatno što si banke dopuštaju, ali već sistematski kažem sistematski u svim državama su kao paralalelni car. Ne vlada nego car.
Saša Simba is offline  
Odgovori s citatom