Pogledaj jedan post
Old 27.11.2011., 21:27   #33
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Jel mi razgovaramo o istom čovjeku?
Je li to onaj isti Bakić koji hebe mater mirovincima na ulaganjima da bi se poslije pokazalo da je isti kao i oni? I da ulaže na temelju špekulacija koje se eto nisu obistinile i na kojim su mnogi popušili........
Jel mi dakle govorimo o tom Bakiću?
Tko ti kaže da se neće isto tako "ispričati" ljudima koja ga slijede u Finvestu? Hoće li se ispričati ako Đuro Đaković ode u stečaj?
Ne vidim da se ispričao za neumjereno hvaljenje Varteksa, čak je zabranio da mu se na poslovnom spominje ime.
Jel znaš možda zašto je to učinio?
Pa zato da mu "zahvalni" ulagači ne mogu "zahvaliti" na prijedlozima, eto zato.

Sad ti meni reci što da rade oni koji poput tebe misle da je Bakić guru investiranja i koji su kupili Varteks a sad ga nemaju kome prodati?
Ali eto Bakić je misteriozno nestao. Što da rade? Što? Što?
Da se jave Bakiću?
Stari, ti si sto se kaze "promasio ceo fudbal". Napadas covjeka jer pise blog. Fuckin blog. Moze po njemu pisat sta god hoce. Sto je rijetkost, pise ga pod imenom i prezimenom, tako da svaka mu cast.

Sto se tice "prijedloga" i "zahvale" i "ispricavanja" zasto bi se on ikome ispricavao ako netko spusi lovu? Ako odluke o svojim investicijama ili trejdovima ili sta vec donis na temelju nekog bloga, bilo to od bakica, sorosa ili nekog trecerazrednog cinovnika iz Goldman Sachsa ili Moodysa, zaslujes zduvat sve pare i nitko ti nije kriv osim tebe samog. A fool and his money were lucky to get together in the first place.

Njegov blog mi je iskreno ok, dobio sam par ideja i s nekim stvarima sam pristojno zaradio. Neke sam preskocio jer mi nisu odgovarale prema mom osobnom nacinu investiranja/spekuliranja. Ali nijedan nalog nisam dao bez da sam osobno prosao sve brojke, odredio rizike, di cu izac ako sam u krivu i di cu izac ako sam u pravu, i di je ta speklacija/trejd/investicija/blalba u the big picture u mom portfelju. Ko ne odradi domacu zadacu, ostat ce bez love, i to je tako. Pa mogu plakat po forumima koliko hoce, ali sami su si krivi, a ne neki bloger, pa makar bio i prorok/mesija.
Netzach is offline  
Odgovori s citatom