Pogledaj jedan post
Old 07.02.2012., 17:07   #20
Ja zaista nisam dovoljno dugo u tome pa ne mogu suditi, ali mi se dogodilo da su mi na telefon 2 različite sestre rekle 2 različite stvari i to kad smo se naručivali za spermiogram.
Dakle najprije mi je rečeno da nije potrebno naručivati se "za dan" već da faxiram uputnicu, nazovem ih potom, kažem kada je bio zadnji odnos, pa da će nas onda naručiti u naredna 2-3 dana.
Pitam ja ponovno, sigurno se nije potrebno naručivati tjedan dana unaprijed ili nešto, odgovor je bio - sigurno.
Kako nismo imali uputnicu kod sebe već za par dana od toga poziva, faxiram ja nju i nazovem ih kad meni druga sestra na telefon da tek možemo doći za tjedan dana i da to ne ide baš tako ( nisam sigurna ali mi se čak čini da je bio mlađi glas u pitanju, rekla bih Samira, a odgovor je bio na granici arogancije ).

Nadam se da nema previše ovakvih situacija.

I što se tiče toga čekanja za folikulometrije, razumijem ja da ne može biti odmah, ali čekanje 2 - 3 sata
Ipak mislim da bi se boljom organizacijom to dalo riješiti.
I meni će isto biti nezgodno s poslom, ok, moraš biti spreman žrtvovati puno toga i sve to stoji, ali ja zaista nisam u situaciji u sadađnjoj situaciji ostati bez posla.
Rosalin04 is offline  
Odgovori s citatom