Pogledaj jedan post
Old 19.07.2013., 14:00   #99
Quote:
dragec84 kaže: Pogledaj post
Za konto12345: Hvala na pojašnjenju, budem provjerio.Imam izvadak iz Obrtnog registra i na njemu pišu djelatnosti mog obrta.Valjda će taj papir biti dovoljan.I kopiju obrtnice trebam poslati i još neke papire . Jedino za ovaj dio sa Zvodom nisam siguran pa ću vidjeti.

A imam još jedno pitanje nije baš uz ovo vezano.Zašto FINA izdavanje BON 1 i Bon 2 naplaćuje jako puno.Na njihovom webu piše da je to sve skupa oko 470 kun za 2 papira. A ne smije biti starije od mjesec dana. U banci sam jednom izvadio BON 2 i platio 140 kuna, tako nešto.

Di god dođem samo daj lovu
Informacija o bonitetu BON-1 sadrži opće podatke o poduzetniku, podatke i pokazatelje o njegovu poslovanju u protekle dvije godine, kretanje broja zaposlenih i njihove prosječne plaće, stanje novčanih sredstava tijekom protekle godine, rang tvrtke u razredu, tj. u odnosnoj djelatnosti, objašnjenja navedenih pokazatelja. Izdaje se samo za poduzeća.
Vi nećete trebati kao obrtnik BON 1 jer u Fini BON 1 sastavljaju za d.o.o. na temelju statističkih izvještaja koji se predaju za poduzeća. Vi kao obrtnik trebat ćete samo BON 2 i vjerojatno uz to potvrdu o visini dohotka izdanu od Porezne uprave i pregled primitaka i izdataka za prethodnu godinu.
konto12345 is offline  
Odgovori s citatom