Pogledaj jedan post
Old 15.01.2016., 15:07   #52
Quote:
QMSBiaaač kaže: Pogledaj post
Ja sam uvijek padala na simpatičnost i neku spontanu ok spiku. (Doslovno, čak i kad sam ja simpatična i spontana)
E sad, ovisno gdje izlaziš i u kojim se ti to pičonima trebaš svidjeti.
spontana spika je generalno win, problem je u tome sto kod "uletavanja" vani spika nikad nije spontana. moze biti jedino glumljeno spontana.

Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Da tako to rade neprivlačni muškarci (većina muškaraca je neprivlačno ženama), upoznaju cure isključivo preko društvenog kruga, jer kad bi uljetali dobijali bi brutalne odjebe.
Zato se većina ljudi upoznaje na takav način, i glupo je kad netko pita "kako uletit" curi, čovječe ako nisi muški model bolje ne pokušavati na takav način.
ovisi o definiciji "privlacnosti". ako mislis na one koji nemaju spiku i ne odisu samopouzdanjem, za njih je stvarno istina da bolje da ne uletavaju. ali ako mislis samo na fizicki izgled, iz mog iskustva si u krivu. dobro izgledajuc muskarac si moze priustiti i da bude sramezljiv, vec ce ga neka uhvatiti i preko poznanstva, dok ne-tako-dobro-izgledajuci primjerci nemaju taj luksuz, vec moraju prilaziti, glumiti facu i biti sarmantni.

oni koji nemaju ni spiku ni izgled su pak sjebani.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom