Tema: Irska
Pogledaj jedan post
Old 19.03.2017., 11:03   #4141
Quote:
Peterpunk kaže: Pogledaj post
Evo ti popis sto sve mozes upisati a da su predavanja navecer ili vikendom na CITu (Cork Institute of Technology). Za svaki tecaj ti pise koliko traje, koliko kosta, kad su predavanja itd.



Osobno mislim da se vecina tecajeva ili ovih kvazi fakulteta uopce ne isplati upisivati jer ako nisu CIT ili UCC u Corku ili njihovi ekvivalenti u Dublinu ili Limericku rijetko koji poslodavac te diplome uopce smatra diplomama. Uglavnom, koliko para toliko muzike.
A ovo da te drzava bodri je istina, pogotovo ako si na socijali. Tko god je upisao bilo kakav tecaj zna da je vecina polaznika na socijali i da im tecaj placa drzava. Motivacija da to zavrse im je apsolutno nikakva jer su tamo samo zbog toga da sto vise produze trenutni status i muzu pare drzave dok ide.
da li je netko upisivao te tečajeve?
i hvala na linku baš ću i ja proučiti, želim uložiti u obrazovanje ali u hr mi je žao nekako platiti privatne fakultete25 000 godina, a ništa nemam od toga. pa si razmišljam uložiti možda u online tečajeve(još sam u hr) ili čak i više obrazovanje ali irsko. nek se CV poveča i da mi je možda lakše se zaposliti irskoj.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom