Pogledaj jedan post
Old 08.05.2017., 16:56   #535
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Neznam ovdje zalijepiti tu natalnu, komp mi se pokvario, a preko mobitela nisam nikad, al ako ti se da pogledat...znaci 22.06.1985, 11.40h, Koprivnica.
Da, Jupiter je u 5.kući

Zanimljiv horoskop, posebno kad se gledaju aspekti za dobitnika na lutriji/kladionici...

Jupiter uopće nije u aspektu sa vladarom 2. (Venera) kao ni s planetom u 2.(Plutonom)
Vladar 2. i 5. su u opoziciji, a valadar 5. i 11. u kvadratu
Vladar 5. je u kvadratu s planetom u 5.kući (Jupiterom)
Vladar 5. je Saturn...

Vladar 5. je u 3.kući, a vladar 2. u 9...

Što bi se reklo, niđe veze...

Ali eto, Jupiter u 5. i Pluton u 2. ipak izgleda djeluju... čak i bez drugih pokazatelja...
( Pluton u 2-oj kuci: Ove osobe ocekuje veliki finansijski uspeh, ali cesto kao rezultat nekih cudnih i mutnih finansijskih poslova. Prihodi mogu da dolaze sa vise strana i da dobiju veliki odjek u javnosti.
Izvor: G.L.Dammar)

Jupiter u 5. uvijek donosi novac kroz zabavu, sport, kocku... (a kladionica je valjda svo troje... )

A izgleda da aspekti vladara 2, 5. 8. i 11. djeluju i kad su napeti, tj. i kvadrati i opozicije (nekako bi se očekivalo da moraju biti trigoni ili barem sekstili...)

btw. rođen si u isti sat (ali ne i isti datum) kad i ja, samo (naravno) dosta godina kasnije...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom