Pogledaj jedan post
Old 13.09.2017., 23:56   #5
Ogradit se możeś od izdrzavanja roditelja samo ako bi dokazao na sudu da taj roditelj nije uopće ili premalo (prema svojim mogućnostima) lożio na Tebe u proślosti.

Inaće imaś mogućnost ogranićiti trażenja od Tebe od bilo koga, ako si u mogućnlosti pred sudom kvalitetno dokazati, da nisi momentalno niśta ili odredjeno u stanju plaćati/odplaćivati.

Kvalitetni dokazi za sud znaćilo bi sve śto dokazuje da bi bilo koja davanja sa Tvoje strane ili iznad odredjene visine, istinski ugrozila Tvojim i Tvojim bliżnjima kojih uzdrżavaś, minimalnu egzistenciju żivota, a pogotovo da tim ne budu ugrożoni Vaśe zdravlje i żivoti -smjeśtaj, hrana, lijekovi.
Dakle dokazati na papiru sva primanja i izdatke Tebe i Tvojih bliżnjih.

ALI ako je taj roditelj od kojeg se żeliś ograditi u jakom lośem materijalnom i zdravstvenom stanju teśko da Te sud oslobodi barem nekog oblika njegova zbriżavanja makar Ti nikada nije dao ni lipu.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom