Pogledaj jedan post
Old 31.10.2007., 21:19   #10
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
ne bih htjela povrijediti nikoga, učili su nas da su sva zanimanja jednako vrijedna i potrebna i kod toga stojim, ali stvarno mi ide na živce kad se primjerice - birtijaši umiješaju u pedagogiju i metodiku i didaktiku, i oni znaju kako bi djecu odgajali i obrazovali. no, u svojoj birtiji učitelju ne bi dali da naplaćuje račune, ili drži šank jer oni to znaju najbolje. tisuću puta sam čula da čistačice na školskim hodnicima s roditeljima peru nastavnike..a zašto onda nisu malo jače zagrizli pa postali to o čem znaju nadugačko elaborirat...??
obrnuta stvar je s liječnicima. trči im se s kovertama - još se ni ne zna jesu li specijalisti..no, gosn doktor je gosn doktor


je, al negdar je i gospon vučitel bil gospon vučitel ...a danas je to "nekakva čudna žena u demode odječi" kojoj ostavljamo paket od 20 kila na čuvanje 3-4 sata dnevno dok mi imamo pametnijeg posla ...i tako (ko prema garderobijerki na nekakvom kolodvoru) se i odnosimo prema učiteljima svoje djece, a poslije smo skloni osuđivati ih jer nam je malac sjeban ...a sebe u cijeloj priči i ne volimo vidjeti, jer pogled preko daljinskog upravljača uključuje/isključuje razne šarene likove u rasponu od A.J./J.A./G.P./M. ...što mi nikako nismo i nikad nećemo biti


Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
tisuću puta sam čula da čistačice na školskim hodnicima s roditeljima peru nastavnike..a zašto onda nisu malo jače zagrizli pa postali to o čem znaju nadugačko elaborirat...??
e, vidiš ...(znam da je of topic, ali itekako related to the subject)...danas penzionerka glasno urla u tramvaju da bi vozačici trebalo dat otkaz jer "cuka dok vozi" ...em je to baba koja se vozi badava (a pravilo je da našijenci nikad ne znaju cijeniti ništa šta su dobili badava ! ), em je to baba koja je penziju zaradila u "dobra stara socijalistička vremena" kad je prosječna firma imala 43% škarta u procesu proizvodnje, a nikad nitko zbog toga nije dobivao otkaz
TIPIČNO je kod nas da se nekompetentni busaju o prsa (ili prije, obješene cecke) kao -> bi oni dijelili pravdu i otkaze i radna mjesta ...100 ih to misli , 20 glasno kaže, a 3-oje diže tužbe, piše premijeru i predsjedniku ili ministrima ...takav smo mi narod ...47% polupismenih, 33% bi glasalo za ADZ
*(sami izračunajte glasačko tijelo ASP-ja )
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom