Pogledaj jedan post
Old 30.03.2005., 06:51   #9
Quote:
Karlovcanin kaže:
O no no no... Ti si kreten , a uz to jos i lazljiv....
Kada bi se gledale najvece granice koje su posjedovali Srbi ili Hrvati siguran sam da bi vi dosli sve do Zemuna i da bi imali pola Slovenije zahvaljujuci svabama. Prateci istu logiku Srbiji bi pripadao citav Thesaloniki (Grcka), sve do Karlovac/Karlobag (znas vec i sam dokle). Nazalost sto je bilo bilo je, stvarno stanje je mnogo drugacije.

A ovaj tekst sto si ostavio je najobicnija laz i izmisljotina i volio bih da mi kazes gdje si ga nasao (vjerujem da si radio copy/paste pa mjenjao brojeve.)

Ako se uzme 4334srba + 424 Crnogorca + 11 = 4769

Gdje su tu Slovenci pa muslimani iz Bosne, Makedonci ti ces reci da vas na kraju nije ni bilo na politickoj sceni u SFRJ.
Kretenu jedan.... napisao si da je Tito napravio Hrvatsku vecom nego sto je ikada bila...

A ta tvoja tvrdnja se lako moze oboriti. Samo treba pogledati granice BANOVINE HRVATSKE u Kraljevini Jugoslaviji. A od 1848, jos onda kada Hrvatska apsolutno veze nije imala sa Srbijom, njezine su granice poprilicno iste - tj. vec tada omedjane.

Koja si ti budaletina.

Di su Hrvati, Slovenci i muslimani? Pa oni su obnasali one duznosti sto je preostalo od Srba.

A podatke sam nasao u knjizi:

Heavenly Serbia: From Myth to Genocide, New York University Press, 1999.

To sam nasao u knjizi, a autor knjige je podatke nasao u onome sto je 1969 g. objavila tadasnja Jugoslavenska administracija.

Aha, napravio sam COPY/PASTE pa mjenjao brojeve,

Stvarno ste vi Srbi idioti kakvih nema igdi na svitu.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom