Tema: Prerani seks
Pogledaj jedan post
Old 08.01.2007., 15:38   #7
Quote:
Zgembo_Adislic kaže:
kao prvo, ovo nije nikakva tema za kojekakve preverzije il sexualne preverzije nego striktno informativna, elem

interesuje me jedna stvar...

prije 15 ak dana, u priči s jednom poznanicom koja ima 13 godina, saznam nevjerovatnu stvar, naime, veli mi mala da se ona i njene prijateljice več ima neko vrijeme sexaju s momcima, a bogami i imaju šeme za jedno veče...

JEBOTE!!! djeca sa 13 GODINA se šprcaju???

mislim da je to nedopustivo.... još sebi ne mogu da dođem od šoka...i nevjerice...

ono... nisam ni ja nešto star, 25 godina, sretno zauzet.... al opet... nije davno bilo kad sam ja bio u tim godinama.... neču reč da nisam znao šta je sex, al bogami nisam ga ni ja nit moju vršnjaci u tim godinama aplicirali...

stoga, vidim ovo je tinejđerski podforum.. pa me interesuje... jel stvarno isina što mala govori il laže... jer bogami... veli da se radi o 3/4 curica u tim godinama....

jel se svijet fakat toliko promjenuo i granice se toliko spustile il smo mi prebrzo ostarili.... ????
Ti imadeš 25 a ona 13 i rekla ti je sa kime se ševi,šta si joj radio ti -manijače perverzni,kako si to izvukao iz nje,btw-i ja sam sa 12 izgubio nevinost pa......pa šta??? Ja sam znao da će doć do ovoga,imaš temu o tome,istu ko ovo skoro,maloljetnički sex,pa rezgledaj. Ja sam reko,sve mlađe generacije će znat mastrubirat,sexat se pa i djecu pravit - vidiš ova tvoja ni u pubertet nije pravo ušla već se dala nekome!!!
gawran is offline  
Odgovori s citatom