Pogledaj jedan post
Old 07.08.2007., 19:40   #11
Quote:
apolonia_3 kaže: Pogledaj post
Aha dobro je to...


Znam ja za Beštije ne moraš me učiti kako se gdje zovu

Meni je jelena bila zakon, nadam se da će i ova biti dobra
Pardon, samo sam zeleo da budem ljubazan .

Ne verujem da ce ova telenovela liciti na "Jelenu". "Power House Entertainment" je producirao "Jelenu", po zelji BK televizije.

"Ljubav i mrznju" radi druga kuca za TV PINK i mislim da ce vise liciti na AVIne telenovele, jer je TV PINK do sada saradjivala sa AVOm. Meni je "Ljubav u zaledju" neprevazidjena.

Pored Vide Crncevic je i Baskjere Pjerina Co-autor skripta. Ime mi zvuci spanjolski, a to obecava .

Danas sam video i Maju Noveljic-Romcevic u jednoj emisiji na PINKu. Na pitanje voditeljke, da li je u pitanju sapunica, je odgovorila "Ja ne volim da kategorizujem serije kao sapunice, telenovele, latino... bitno je da je u pitanju dobra igrana serija i da ce je publika moci da prati svakodnevno". To u biti znaci "Naravno da je to sapunica/telenovela, ali smo se dogovorili da izbegavamo te termine, kako bi nas kriticari postedeli!" .

Pojavice se dosta poznatih glumaca kao na primer Katarina Radivojevic koja je se proslavila u filmovima "Zona Zamfirova" i "Pljacka treceg rajha", kao i Ivan Bosiljcic, koji je bio zapazen u sitcomu "Stizu dolari", Jelica Sretenovic je mnogima ostala u secanju kao Koviljka Stankovic "Koka" iz "Boljeg zivota". Sudeci po fotkama iz dnevnih novina, koje su posetile set "Ljubavi i mrznje", ce Andrijana Videnovic u njenoj ulozi izgledati jako dobro.

Ali bolje da sacekamo... za mesec dana, kada krene emitovanje, cemo sve videti i znati .
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom