Pogledaj jedan post
Old 14.06.2010., 08:24   #909
Quote:
mali grizzly kaže: Pogledaj post
Končar kao stvarni proizvođač perilica uopće ne postoji nego se radi o slobodno lebdećem brandu odnosno kupuju strojeve drugih proizvođača (Turska, Italija itd.) te gore udare svoju naljepnicu. Prevedeno, nema ni montažnih hala niti radnika koji bi to sastavljali unutar Hrvatske i na ime stare slave nude kupcu naljepnicu i servisnu uslugu, kasnije eventualno, ako proizvođač s kojim imaju ugovor isporuči dotični rezervni dio.

Zar bi ih onda trebalo hvaliti?

Kupujete mačka u vreći jer je samo pitanje aktualnog dogovora s dobavljačima da li će dotični model doći iz Turske, Italije, Koreje ili iz još ponekog smjera.
Hm... baš sam razočaran.....

A što onda?? Imali smo plitku inačicu perilice, ali smo skužili da bi nam možda stala i "standardne" dubine (imamo element 57 cm dubine), ali ne od svakog proizvođača (recimo, Bosch, nam ne stane). Tako bi mogli uštedjeti koju kunu, obzirom da su ove jeftinije od plitkih.
No, ako je vjerovati podacima o dubinama perilica na internetu, onda smo limitirani na Candy, Smeg (skupo), Samsung, LG.

No, da stvar bude za mene još kompliciranija, golica me što Gorenje daje 5 godina jamsva, ali, gle vraga, i Beko daje isto (njih nisam ni razmatrao u prvom izboru).

Pa sad ti budi pametan.

Hvala Grizzly!
goran8012 is offline