Pogledaj jedan post
Old 22.01.2012., 17:25   #5694
Quote:
nika7 kaže: Pogledaj post
Hmmm, ovo je doista mala plaća za dipl.oec. Još ne poznajem nikoga od svojih kolega koji imaju ovako mala primanja ali ja sam iz Zg pa je ovdje ipak malo bolje i lakše za posao. Jesi li se javljala na druge natječaje? Sad već imaš iskustva i imaš što ponuditi pa što te košta probati dalje jer ovo je čisto iskorištavanje.

A sad, kad već gledaš škole, dobro si razmisli-trenutna situacija je katastrofa i ja vjerujem da je doista trenutna zbog EU i da će se sve malo stišati jer je postalo nemoguće sve stizati u rokovima što se sve od nas zahtjeva. Evo ja cijeli dan jučer i danas (subota i nedjelja) radim plan nabave koji moramo sutra dostaviti u Grad, izašao je novi Zakon o fiskalnoj odgovornosti gdje ispunjavamo neki glupavi upitnik uz koji ide milijun obrazloženja, dokumentacije i svega, a rok je kraj drugog mj. Do 15.2. se mora predati završni koji se od svih tekućih obaveza uopće ne stigne,a zahtjeva doista i puno vremena i znanja, pa javna nabava koju smo obavezni provoditi a nema stručne osobe (certificirane) koja bi ju provela itd itd ima masa toga. Eto nije da se žalim samo sam totalno razočarana što se sve od nas traži i očekuje za tako mizerna primanja. Zato dvaput razmisli za školu, ako mijenjaš posao pogledaj malo u širinu, možda se iznenadiš. U školi je jednostavno premalo administratinog osoblja da bi se sve ovo stiglo kvalitetno napraviti.
Sorry malo sam oduljila
Moja kolegica koja je mag.oec u mojoj firmi ima još manje. Takva je sistematizacija, nije važna škola nego radno mjesto. Jel radiš u osnovnoj ili srednjoj? U nekom većem gradu? Jel si kad požalila što nisi studirala nešto vezano za prosvjetu? Sad sam možda udavila pitanjima, ali puno stvari me pati tako da mi je super da s nekim mogu "porazgovarati" o tome.
Nananan is offline