Pogledaj jedan post
Old 17.12.2005., 05:37   #16
imam ih jako puno, dosta starijih.

1.Pele 10-tka Brasil iz 1970 (od starog)
2.Hajduk 10-tka isto iz 1980 i neke (isto od starog)
onda sto sam ja kupio/dobio/nabavio bla bla
3.America CF, isti onaj zuti gore navedeni u 1 postu
4.America CF, plavi
5.Cruz Azul plavi
6.River Plate onaj bijeli sa crtom crvenom
7.Vasco da Gama, bijeli sa crnom crtom i crni sa bijelom crtom (taj crni ima broj 10, uvijek naletim na 10-tku hehe, i meni je jedan od najljepsih dresova uopce, slican gotovo isti dizajn kao River Plate samo meni ljepsi)
8.Hajduk iz 94 sa brojem 10 od Asanovica
9.Pletikosin dres od repke crni koji mi je prijatelj poklonio za rodjendan prije par godina a dobio ga je u Osijeku od Plete
10.Flamengo 2 ista, jedan sam kupio isti dan kad mi je drugi bio poklonjen za rodjendan isto, sa brojem 10 (opet), jedan od njihove Torcide takodjer imam oslikan sa motivima i natpisom MENGOOO.
11.Atletico Paranaense, original bez broja, kao i navijacki poput toga od Flamenga
12.Palmeiras, 10-tka opet, od Alexa (onog sto je igrao za repku, sto je bio u Parmi, u njemackoj isto negdje, kasnije je nestao nemam pojma gdje, al igra negdje, sad mu je oko 31-32 mislim)
13.Sao Paulo FC, bijeli, bez broja
14.Santos partizanski od Robinha iz prosle sezone
15.U.N.A.M Pumas, meksicki, prvak tamo, trenira ih veliki Hugo
16.Roma AS, onaj pederski uski kao majca od prije 3 sezone, koji sam dobio kao poklon, al mi je preuzak pa ga nikad nisam obukao
17.Urugvaj repka, bez broja
18.Turska, crveni, bez broja, isti pederluk kao Romin dres, taj sam iz fore kupio na ulici za 20 kuna jer mi se svidjao dizajn, al nikad ga obukao
19.Penarol, bez broja isto
20.Nizozemska nr.6 od Wim Jonka
21.Botafogo, nr.9
22.Fluminense, neki ruzni polu-crveni polu-zeleni, najruzniji dres koji sam ikad vidio, al poklon jebiga, pa ga ne mogu bacit koliko je ruzan
23.Tudorov iz Juventusa, isto original, od istog prijatelja koji ga je dobio u Udinama od Tudora i poklonio mi
24.Ronaldov iz Intera sa 9-tkom


to je mislim to, ako nesto nisam zaboravio, imam brdo brazilskih a nemam od repke, osim tog starog iz 1970-te, i jedini kojeg nemam a zelio bi je nas iz 1998, imao sam ga, al sam ga poklonio, ne volim bas trosit na dresove, skoro sve sam dobio na poklon, 2-3 sam razmjenio, ionako uglavnom sluze za ukras, jedina dva koja obucem su od Vasca i Flamenga, jer izgledaju odlicno i moze ih se obuci za van a da se ne primjeti da je dres (pogotovo taj od Vasca). na tekme u zadnje vrijeme ne idem, u Brazilu opet je samoubojstvo na dan tekme nosit dres, tako da NO NO

....al tamo se ne kolju medjusobno gradovi kao kod nas, vec gradski rivali samo, nema Real-Barca, Hadjuk-Dinamo fora, nego Inter-Milan fora, kad dodju iz drugih gradova, caste ih, al ako je iz istog, onda je kaos totalni (iako Rio de Janeiro i Sao Paulo se ne podnose, al kad je nogomet u pitanju nema beda)
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom