Pogledaj jedan post
Old 17.12.2005., 05:50   #17
Re: koje dresove imate u svom posjedu

Quote:
dr.kronja is back kaže:
evo ja imam od ajaxa[adidas s kratkm rukavima,crveni.bez broja i imena]od manchestera[crveni nike vodafone bez broja i imene ]i od [ klub mexico america zuti nike corpna i coca cola ] a svidje ju mi se oni od diadore i robe di kappa ako bi se neko mijenjo ili da se dogovorimo za malu lovu halo bing
gdje si taj od Americe nabavio ??? kad sam studirao tamo, i bio na tekmi America - UNAM (America-klub bogatasa, UNAM-kontra) na Azteci, sam upao u jednu od najgorih makljaza, ako ne najgoru sto sam dozivio, ni kriv ni duzan, al tisuce ljudi su se marisale ispred stadiona, prvo su drotove sredili, kojih je bilo premalo, onda medjusobno, sva sreca pa sam brz, pa smo ja i mehikanos pobjegli poput speedy gonzaleza, sto je najgore tekma je bila "revijalnog karaktera", 3-4 kola prije kraja, oba kluba u sredini ljestvice bez izgleda za naslov il ispadanje, tkema 0-0 zavrsila, jos je gore kad igraju na stadionu od UNAM-a, al tamo "bogatuni" ne idu, pa bude mir relativan, al ti likovi su ludjaci, jedino ludje i to puno ludje je sto se moze vidjet u Brazilu, al to tamo nema veze sa razumom, da se kod nas tako navijaci ponasaju kontam ne bi policija bila osiguranje, nego vojska s tenkovima
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom