Tema: Madraci
Pogledaj jedan post
Old 05.12.2007., 20:58   #324
Pozdrav!

Evo još jedan glas za HITEX ,kupio za vrijeme Velesajma, 7 zonski latex madrac 20 cm medium i njihove podnice s podizanjem za noge i glavu.
Preporođen i jako zadovoljan, ona .ranja što pišu kad rekalimiraju madrace da se budiš sav odmoran i vedar, zbilja ima nešto istine u tome..Inače sam bočno-leđni spavač, sa gospođom u Hitexu sam razgovarao više od pola sata o tome što mi treba, nije to bilo nagovaranje samo da mi uvali ili proda, nego baš savjeti šta mi treba.Htio sam najbolje i naj kvalitetnije ,htio uzet one ¨svemirske¨ podnice najskuplje, ali nagovorila me da mi je to bacanje novca i da uzmem ove normalne.

Na kraju dobio veliki popust(zbog Velesajma), podnicu(1 komad) od 890 kn ,dobio skoro besplatno,dvije podnice za 700 kuna.
Dostavili mi sve to u roku od 2 tjedna,kako mi je rekla gospođa u dućanu i to odmah ujutro u 8, taj dan.


Madraci i podnice su extremno isprobani na kvalitetu ,i sve .

Uzeo sam i njihov jastuk od 600 kuna, isto latex, jako mi se sviđa to što nemaš osjet pritiska na obraz kada staviš glavu na njega, prvo malo utoneš glavom ,a obraz ti nije stisnut kao kod običnih jastuka, nego osječaj lebdenja.

Nakon par mjeseci me zvali iz HITEX a ,dali je sve u redu ,jesam li zadovoljan, da li treba zamjeniti ,ako mi ne odgovaraju.

Pristojnost,Uslužnost, komunikativnost, susretljivost prodavača ,u sat točnost dostave, pristojnost dostavljača (odnjeli na kat, namjestili na krevet, pripremili za spavanje, provjerili.

Nemam riječi, ovakvih je malo i treba ih svakom preporučit.

btw. mislim (zaboravio sam) podnice oko 10 ili 7 godina garancije ,tako i madraci, zaključujem da to sve govori o kvaliteti proizvoda.


p.s. isprobao tempur madrace u (mislim das se zove ) Euronam u onoj njihovoj space kabini, okrećem se ja na bok ,space šutle poljeće ,a meni nekaj kasni iza guzice koda spavaš u svom odljevu, reko ajd bok tempur neka druga naivčina iskešira 12 000 ćuna za tempur.
shaahab is offline