Pogledaj jedan post
Old 04.05.2011., 15:15   #13
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
a bem mu miša.. neću se praviti da sam stručnjak za tu dijagnozu, jer nisam, ali ću ti odmah reći da nije bezazlena. Samo psihijatar koji ju je postavio, on i možda ti znate pozadinu i prognozu. Jedno je, pak, definitivno - problem ima. Relativno ozbiljan problem. Koji će riješiti samo ako se uključi u program i uz puno podrške najbližih.

Možda je ta sramežljivost dio dijagnoze.. probajte nasamo popričati s terapeutom - probaj ti nasamo popričati s njim/njom i zamoliti da se malo posveti tome da ga izvuče iz ljušture.
A znam,svi smo svaki dan oko njega,pomazemo mu,razgovaramo satima.Ja sam provela vec sate i sate s njegovom psihijatricom.Ove psihijatrice na Rebru ga ne sljive ni pol posto.Jucer se je isao zaliti da mu terapija ne odgovara,da mu je losije,na sto mu se ova samo nasmijala i pojacala mu jedan lijek.
Druga psihijatrica (isto s Rebra) s kojom sam razgovarala i raspitivala se oko plana njegovog izljecenja mi se samo nasmijala uz komentare: ,,vi ocekujete od mene cudo'' ili ''postavljate mi pitanja na koja ja nemam odgovor''.
Dok je lezao na Rebru ta tri tjedna,nitko s njim nije razgovarao,kad bi se zalio da mu nije dobro samo su ga kljukali tabletama,cak do te mjere da nije mogao hodati,naci doktoricu je bila avantura koja bi trajala i satima,od nje nikakve koristi,bas se vidi da ga ne shvacaju ozbiljno,on se zali,ona samo odklima glavom i pojaca dozu lijekova i jos gore,posalje ga dalje uz komentar ,,strpite se,,.S tim da je njegova psihijatrica bila vise na bolovanju nego u bolnici i drugi ga nisu htjeli lijeciti,pa se na kraju jedna specijalizantica brinula o njemu.A kad mu se jace pogorsalo jednom,otisao je doktorici na Rebro,ona ga je proslijedila na hitnu gdje su ga sat vremena drzali na infuziji i poslali doma...
Melliana is offline  
Odgovori s citatom