Pogledaj jedan post
Old 24.10.2008., 12:04   #266
Quote:
oona kaže: Pogledaj post
evo mene da vam malo "zasolim"...no hard feelings.
dakle, naljepnice na zidove, o njima se radi.

neko vrijeme sam i ja bila jako opsjednuta tom idejom, rovala, istrazivala i otisla u nekoliko robnih kuca za gradjevinske materijale i unutrasnje uredjenje. i naisla na njih u originalu, postavljene, polijepljene na sve podloge: od zida do zidnih plocica!
i gle razocarenja. s kojim treba racunati.

bez obzira na njihovu prosjecnu ili vrhunsku kvalitetu, ukoliko sama podloga nije savrseno obradjena prije ljepljenja istih na propisani nacin, pa cak i da to nije neki problem, ostaje jedan veliki vizualni problem koji mene jako, jako smeta: njihovi rubovi!

jer radi li se o kuhinji, kupaonici ili nekom drugom "vodenem - kondeziranom - mokrom ambijentu", vijek trajanja im je jako, jako kratak, kondenzacijski efekti vrlo su brzo uociljivi.
cigarete, radijatori, kuhanje ( za spojene kuhinje i dnevne boravke!), bilo koja ucestala promjena tempretura vrlo brzo promijeni i njihovu nijansu boje i postojanost oblika....

ukratko, za kratko zadovoljstvo su pogodne, za duzi rok ih ne preporucujem.
meni se zato site Miraentuinterior najvise svidja svojom ponudom jer to zapravo nisu naljepnice nego kao zidni tattoo.
ne znam kakvi su stickersi po ostalim siteovima koje sam gledala, al ovo sto ima po nasim ducanima (i npr. ikea) su upravo naljepnice pa mi taj omjer cijena-kvaliteta nije bas povoljan...
fonemf is offline  
Odgovori s citatom