Pogledaj jedan post
Old 13.01.2010., 19:40   #17
[QUOTE=mladi_logicar;24422277]
Quote:
Pacifista kaže: Pogledaj post

Naime, taj dotični autor polazi iz zananstvenih točaka i pokrijepljenih argumenata, koji definitivno nisu za bacanje. Nadalje, moram reći da nisam pročitao tu knjigu, ali sam sa kolegom diskutirao o toj knjizi te mi ju toplo preporuča, nakon što sam mu spomenuo ovu dotičnu temu. Ubrzo ću je nabaviti i pročitati. Također mi je kolega iz pročitane knjige izvukao razne teze, iz koje sam dobio bogate materijale u razumijevanju te teme. Ali imam nekih stvari koje ne mogu objasniti:

1. Zašto je biblijski potop i arka opisana u Bibliji, iako znamo da je znanstveno objašnjeni potom na području Bospora i Dardanela nastao 5000 g. pr. Kr., a opisan je u Bibliji, koja se počela pisati 1513. god. pr. Kr.?
2. Na što nas ta činjenica upućujue?
3. Naime, ako je i stvarno postojao čovjek koji se zvao Noa, i sagradio arku po nalogu Boga da se spasi, te da su pronađene već mnoge anomalije na brdu Ararat, možda govorimo o nekim višim silama kojim težimo?

ako netko znanstveni zna protumačiti i odgovoriti na ova pitanja, neka pokuša .
A zasto ne bi čovijek zvani Noa postojao,a i ti su znastvenici pomalo glupi sotonine sluge koji pokušavaju uništiti kršćanstvo sa svojim nekakvim tumačenjima o kojima ni oni nemaju pojma.
__________________
«Sve je moguće onomu koji vjeruje!» (Mk 9,23)
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom