Pogledaj jedan post
Old 24.10.2007., 11:18   #7
pa u tom i je problem jebo ga...
swg nije takav uspijeh i napravili su koncept koji nemoze radit kako god okrenes - barem ne efikasno kao wow

dok kotor svijet i sustav bi mogao biti prejeben sto se tice mmorpga - od itema koje ces imati - svakog dijela sabera - a po k2 imas vec 5x samo za to, pa do oklopa, i brda pizdarija...
samo problem je isti kao i kod swg - 95% playera ce biti dzedaji i to ne funkcionira najbolje. dok u standardnim mmorpg ili imas hrpu tehnikalija, ili hrpu klasa i slicno, sw se svodi na tri milijarde dzedaja koji se kolju medusobno i a opet nije da je lako napraviti balans izmedu toga - mislim pogotovo u force mode - usporedi borbene moci svijetle i tamne srane - nije bas lako izvesti to...
ali ono sto najvise mrzim kod mmorpgova su dvije strane - prvo je bolesna komercijala, sto ce se svoditi od ultra-nabrijavanja likova, do rare itema koji ce monopol imati oni likovi koji ce 23:30 od 24 dnevno provesti tamo, ikli mali kinez sto ce iz tvornice przit, naci kristal koji daje Force +50, light side burn, instant kill i prodati to debelom ciganu Mici za 5000 eura i ovaj ce to korisititi da dominira i zajebava sve oko sebe...
koliko god mmorpg imao veselja, komercijala ga cini
dok drugi je sam sustav toga, da iako se moze izgraditi ogromna galaksija i dodajes planete kao mape, ali to nije to...

nego iako sam sad poceo previse srat, kako god se okrene, govno i zasto pizdim je ako ce to stvarno biti Kotor3
onda im jebem mater, jel jedna stvar je mmorpg a drugo je kotor i ta prica - ocu revana i ostalu ekipu, ocu prequel od samog kotora sa exar kunom, ocu taj svijet da vidim jel mi je 500x jaci od originalnog sw svijeta...

i btw. svima koji pizde oko kotora2 - jel znate da je to sto je izaslo jebenih 60% igre??
nisu dovrsili skoro pola dok im je istekli deadlineovi i morali su ga navrat nanos sklepati i bacili na trziste - i sad je to igra sa najvecim potencijalom koji nikada nije iskoristen
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom