Tema: Sai Baba
Pogledaj jedan post
Old 09.02.2009., 00:42   #73
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Ustvari sedmero znam da ih je mazao, samo od jednog za spolovilo.
Četvero iz hr.

Seksualna energija je najjača zemaljska energija, može napraviti velike probleme čovjeku u njegovom razumjevanju sebe. Upravo svjedočim kako krivo shvaćena razara osnovne temeljne vrijednosti i čovjeka povlači u totalno neodgovorne poteze.
Moguće (gledajući ga kao avatara) netko ima zasluge pa dođe na direktnu terapiju.
Moguće je pedofil koji je imao neke "moći"...

Što je je, on maže ljude sa nekakvim uljem i ima kontakta sa muškarcima i to je nedvojbeno. To nitko iz Sai organizacije nemože poreć'.

Već par godina pokušavam razraditi tu priču, ali zasad nemam neko čvrsto mišljenje. Vrijeme će pokazati svoje. Nisam 24 sata uz njega.

Njegov odgovor je često God is pure...

Koliko sam čuo onaj mladi amer na kojem su temeljili ovi internet "borci" je odustao od tužbe (ovo treba provjeriti).
Ono sa datumom rođenja je šuplje dosta.
Da mu neko piše govore ili da kada on priča na telugu, a oni poslije u prijevodu formiraju novi govor je šuplja priča svakoga tko je bio tamo. Pa nisu tamo samo zapadnjaci, ustvari ih je većina Indijaca iz okruženja, ima ih sa profesorskim titulama..
Od ovih sedmoro, trojica su i dalje sljedbenici.

Pošto on to radi, ljudi to ne razumiju, pa su onda laka meta "internet boraca za pravu stvar".
Uglavnom na istome temelju oni poslije razviju priču koja ide dalje, guženje, pušenje itd...mislim da je to bullshit, jer ako ti osoba koja je sa tobom proživjela godine može ti lagati u lice praveći te budalom, zašto nebi neki danac ili amerikanac.
ajd konačno neki normalan post.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom