Pogledaj jedan post
Old 20.10.2010., 15:25   #9
Da. Ja sam, kada sam prvi puta zvala, tražila baš logopedicu koju mi je preporučio Suvag ne razmišljajući o tome koliko logopeda ima tamo i na koji su način podijeljeni. Pošto se nisu javljali, nazvala sam u 12. mjesecu preko centrale i tražila da me spoje logopedu (nisam navela ime jer nisam mogla naći gdje sam zapisala, a i mislila sam da nije bitno - ono - jedan je logoped ili logopedska ordinacija pa će me oni sami rasporediti). Tada mi se javila gđa. Kračun, odmah me naručila za idući tjedan. Još si ja mislim - vidiš, da ih nisam zvala, tko zna kaj bi bilo. Tek nakon jedno 2-3 tjedna zvala me je ona prva logopedica i rekla da je mali došao na red kod nje, a ja njoj zbunjeno da on već ide kod logopeda u Vinogradsku i onda sam shvatila da ak tražiš baš tu iz Suvaga oni te stave na listu, ali nitko ti pri tom ne kaže - imate tu i drugih logopeda kod kojih bi možda prije došli na red. Evo, takvo je moje iskustvo i mi smo bili zadovoljni. Ne znam da li se inače može tako brzo naručiti ili smo mi tada imali sreće, ali čisto za informaciju, možda nekom posluži.
missx is offline  
Odgovori s citatom