Pogledaj jedan post
Old 06.07.2017., 11:48   #5580
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
sad na kraju nisam skuzila - jesi vec na moru ili se tek spremas?

jesi istestirala biore na plazi?
glavno da je ona meni vec dvije godine (doslovno) na wl, a mislim da ju nikad necu kupiti.[emoji38]
no svejedno me zanimaju iskustva, nikad se ne zna.
Na moru sam, ali nisam ju jos isprobala na plazi, drzim se hlada. Javim cim prodje suncanje i kupanje, frka me onog najavljenog pecenja za oci....

Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
@xena- tako se i ja često mackam pa držim fige da mi lice ne otpadne
Skuzila sam da je moja ljetna rutina da nemam ljetnu rutinu. Toliko se toga razlicitog skupilo tijekom zime i proljeca, pogotovo aio, tonici i "ljetne" kreme, puno je toga u sampleovima, pa sad to sve trosim napreskokce i samo u zelji da me ne masti. A tako necu nis postici, to mi je jasno, jer nista ne moze pokazati neki narociti ucinak ako ne koristim neko vrijeme u komadu. I kako mi se sada cini, u proljece cu vjerojatno imati opet muke po slaganju ljetne rutine
(tu spada i bb krema, isprobala nekoliko sampleova ali uglavnom su ostavljene za zimu, ljetnu jos nisam pronasla...)

Nego, vi koje se razumijete u sastave i molekule kolagena koje prolaze ili ne u kozu, sto mislite o ovoj kremi?
https://hr.iherb.com/pr/Mizon-Collag...oz-50-ml/71605

Imam samo tester, ali dovoljan je za nekoliko nanosenja i svidja mi se. Stavljam ju navecer i ujutro mi je koza pod rukom nekako cvrsca i prilicno ujednacene boje. Kao da fakat ucvrscuje, no ne znam prolazi li taj kolagen u kozu ili je to prividni efekt nekog drugog sastojka.
Ima netko kakvu pametnu?



Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline