Pogledaj jedan post
Old 27.08.2009., 13:25   #19
Ma naravno da bi Sandra dala da ih se slika al, dragi moji, problem je u tome kaj njih ima oko 330 trenutno Pa ne znam koga bih slikala. Toliko puno tih jadnika ostavljenih...
Znam samo da Sandri zbilja nije lako. Svaki dan je gore već u 05:30 a penje se pješice To je stvarno jako jako visoko i prosječnom čovjeku s prosječnom kondicijom treba cca. 1 sat do gore. A ona jadna svaki dan pješice. I tamo je cijeli dan s njima. Ma cura je super. Neću zaboraviti kako mi je ipak nekako uspjela organizirati prijevoz za malenog kojeg sam spasila jer sam ja bila 50 km od Dubrovnika, a bez auta.
Ono što me najviše muči je činjenica da gore nemaju vode pa ovise o vatrogascima da im je donesu.
Zapravo mi je stvarno nevjerojatno kako tamo ljudi "dišu" što se životinja tiče.
Nema kod njih neke ljubavi prema psima. Svaka čast izuzecima. Mene su gledali ko luđakinju samo što sam išla gore.
Također moram ovdje reći da sam jako ljuta i razočarana u neke osobe koje tamo slove za poznate osobe. Konkretno radi se o vlasniku najpoznatijeg i najskupljeg restorana Nautika. MATO ĐUROVIĆ koji je na upit da li bi rado davao ostatke hrane u azil za pse, rekao da će im dati novac ako ih odmah sve ubije. PRESTRAŠNO!!! Eto, to vam je vlasnik restorana Nautika.
[Iduci put za ovako nesto ides na hladenje. Misery's Crown]
__________________
"...ako je istina da nema raja za njih, onda ne želim raj ni za sebe." Alex Munthe

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 27.08.2009. at 16:35.
Irenna is offline  
Odgovori s citatom