Pogledaj jedan post
Old 09.02.2012., 20:20   #17
Quote:
Prozerpina kaže: Pogledaj post
Točno, pa su i šanse za višeplodnu trudnoću veće. Ali klomifen je tek blaga stimulacija, pa možda kod žena koje imaju tek blagi PCOS ili iz nekog dugog razloga neredovite ovulacije potekne te uspavane jajnike na proizvodnju onog za što su i namijenjeni.
I meni su u terpaiji Klomifenom izdvojio samo jedan folikul, osjetila sam tad prvi put bolove tokom ovulacije u jajniku na kojem je pukao, imali smo odnose- sve školski, pa opet ništa.
Ponekad mi se čini da se tijelo samo igra s nama...

Donatela, sretno s Klomifenima, nek tebi potaknu jajnike na rad
!
hvala...!
ma ja uvijek tokom ovulacije osjetim bolove na jajniku kad folikul pukne iamo odnose tad i..sve se zapravo isto odvija školski ali opet ništa..ali kod mene je još problem sto nemam ovulavijske,bjelanjkaste sluzi za vrijeme ovulacije tj skroz sam "suha"..imam samo bjeli iscjedak..i bojim se da je to problem i da se spermiji nemogu probiti pa taman i ja imala i 5 dominantnih folikula i neznam kako dobru ovulaciju ako nemam ovulacijsku sluz koja pomaze spermijima da se probiju..

inace imam vec jedno dijete od 6godina ..i sad na zadnjim folikulometrijama mi je mpo doktorica rekla da je to sto sam prirodno "iz prve" zatrudnila snjim bio splet slucajnih okolnosti i da je to ćudo zapravo kako sam tad ostala trudna... o svašta...
donatela is offline  
Odgovori s citatom