Pogledaj jedan post
Old 19.06.2013., 11:27   #14
Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Ovako, imam 22 godine, zavrsavam fakultet i uskoro bih trebala da se udam.
Problem su moje grudi, koje do sad nisu vidjene, opipane i sl. od strane muskih. A nije da prethodno nisam imala veza. (Kako i zasto, mislim da nije neophodno da znate ) Eh te grudi, nakon sto sam u jednoj tinejdzerskoj fazi naglo smrsala 10 kg postale su jako opustene i mekane.

Stvarno ne bih nimalo zalila da je moje grudi unistilo majcinstvo i dojenje, kao sto se desi vecini zena, ali ovako osjecam se kao jedan veliki baksuz.

Svom momku sam rekla za taj problem, a on je s osmijehom rekao da mu to nece smetati.
Medjutim, mene to psihicki opterecuje i kako se blizi udaja imam osjecaj da cu prije da umrem nego da skinem grudnjak pred njim. Pozelim da ostavim momka i zivim u miru sa svojim losim grudima.

Ginekologa sam pitala da li mi preporucuje plasticnu operaciju grudi, rekao je da i ne pomisljam na to dok ne rodim djece onoliko koliko namjeravam. Tako da to mi nije rjesenje.

Sta vi mislite o tome? Prvenstveno muski. Koliki je to problem?

Evo slika sa google-a da vam otprilike bude jasno o kolikom problemu je rijec:
http://www.google.com/search?q=esthe...ml%3B600%3B560

Imas 22 godine.
Bila si u vezama, nikada nisi bila toliko intimna cak i da se skines pred nekim.
Ono sto te psihicki u zivotu opterecuje su tvoje cice koje malo vise i kao mekane su.
Mislis da te tvoj buduci muz () nece radi toga htjeti i mislis da mozda on zasluzuje neku bollju, koja ima bolje cice.
Pozelis ostaviti svog decka i zivjeti sama sa svojim losim grudima.

..........i uz sve to, ti uspijes zavrsiti fakultet

Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Eh te grudi, nakon sto sam u jednoj tinejdzerskoj fazi naglo smrsala 10 kg postale su jako opustene i mekane.
Aaaaaaaa, u tom grmu lezi zes.
Selfastim išjuz....je****, pa ti si obzirom na godine i mentalni sklop idealni materijal za zenit!!! (izuzmemo li lose cice )
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom