Pogledaj jedan post
Old 14.10.2012., 17:58   #8438
Tumor jetre

Quote:
Lea3107 kaže: Pogledaj post
Dijana i ivanicapeca,hvala na odgovorima.Nažalost svjesni smo toga svega,no nekako koliko god kemoterapija možda i bila loše rješenje na nju se gleda nekako ko na zadnju slamku spasa,kao još na jedinu mogućnost da se nešto poduzme.Bojim se kad nebi primio i tu terapiju da bi nam cijeli život to visilo nad glavom kao pitanje jesmo li mogli time još nešto postići,Druga je stvar što on to možda i neće podnijeti,to nam nitko dosad još nije spominjao uopće,svi dr,kažu pokušajte.Neznam više što misliti.
Pozdrav ponovo, ono sve sto sam vam rekla govorim iskljucivo na osnovu iskustava meni bliskih ljudi. Baka mi je umrla prije dvije godine od metastatskog tumora jetre i nije se lijecila nikako i kao sto sam rekla zivjela je godinu dana od otkrivanja metastaza. Majka mi je trenutno bolesna od istog, kada je trebala prije nesto vise od godinu poceti primati hemo doktorica je rekla da nije sigurna da ce prezivjeti terapiju jer je prije toga zavrsila lijecenje teske tromboembolije pluca a trebali su joj dati jaku terapiju. Evo jos je ziva i sve je pregurala a prvu terapiju je dobila 10 dana nakon izlaska sa plucnog. Ono sto sam vam ranije rekla moje je misljenje i naravno ne mora ni izdaleka biti tacno, najbolje je da vidite sa njim pa onda se nadam sta god odlucili da ce biti ispravno. Istina kad covjek nema vise nista da izgubi mozda i treba rizikovati kao moja majka jer se njoj isplatilo. Ono, istina, treba gledati i sta ce se time dobiti, kakav kvalitet zivota pacijenta. Ja sam ono mislila zbog njegovog zaista loseg stanja jetre trenutno ali ko zna cuda su moguca. Kako god bilo zelim vam srecu, neka vam se desi cudo kao i nama
dijana.r is offline