Pogledaj jedan post
Old 13.11.2011., 20:35   #2561
Quote:
renchi01 kaže: Pogledaj post
draga moja iva šta su te se svezale te bakterije,ali hvala Bogu imaš osolje iz DZ koje ti dođe da ti pomogne.nadam se da ceš se ovaj put riješit bakterija.dragoo mi je da vam je veselo bilo do kasno u noc,a djeca su ti baš zlatna,kako te samo paze.ziza moja mila ,moj mili glasicu,i sad mi u ušima tvoj glas blagi stoji kad se god tebe sjetim.drago mi je zbog laneta da je dobro,i pogotovo jer ste se okupili svi.mi smo ti za sada dobro,djeca su super,neka nam luda bura puše ,a oni bi vani sve me strah da se ne prehlade.ali nece valjda.pjetra bice fešte kad dragi dođe.goga mlinci su mi super sa piletinom mmmm.pozdrav sviima!!!
Hvala dragom Bogu samo neka su nam djeca dobro a mi ce mo se vec nekako nositi ako nas i uhvati ne dao Bog neka viroza.
Hvala ti dusice a i ja se svaki dan bar po jednom sjetim nasih razgovora i razmisljam kako ce mo se aBd vidjeti sledeci put kad budem dolazila u Sarajevo a volila bi i da se mogu sa svim ostalim vidjeti jer nista nije vrijedno toga, danas mi puno znaci kad se prisjetim susreta sa Lunom mojom sekanom a poslije i sa Ivom ali molim dragog Boga da mi otvori put i da upoznam vas ostale.
Htjela sam pitati Gogu ali eto zaboravila sta su mlinci, vjerovatno se to u Sarajevu drugacije zove.
I moja familija iz Mostara kaze da je bilo vjetra i ako je kod vas jos uvijek relativno lijepo vrijeme jer ovdje su vec nedjelju dana temp. ujutro ispod nule, ali ne bunim se ja jer meni pase kad je tako.

Ljubi mi juniore a i tebi Pusa od mog Laneta i mene.

Hajmo i druge moje drugarice javi te se.

sve vas grlim i ljubim
Ziza Kovacevic is offline