Pogledaj jedan post
Old 12.02.2010., 01:25   #57
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Pa uzimam ove neke blaže lijekove jer ne želim postati ovisan o tim drogama jer govore da je kod odvikavanja sto put gore sa simptomima. Meni je kod prvog uzimanja Misara počela užasna vrtoglavica i pal sam u krevet ko pokošen. Sam psihijatar mi je rekao da bih to trebao proć bez lijekova, eventualno sa psihoterapijom. Prije spavanja si zato sada popijem normabel od 2 mg, no doduše, zadnje 2 noći sam spavao okej i bez napadaja panike, a ove noći nisam čak imao ni ružne snove ili ih se ne sjećam što je jako dobro.
Ujutro sam malo zbunjen i imam kao laganu vrtoglavicu i derealizaciju, no popodne znam biti bolje zadnja 2-3 dana. Tu i tam si popijem plibex i valerijanu, opuštam se što više mogu i nastojim se pomiriti sa sudbinom koja me snašla, pa mi je i tak malo lakše.. bar mislim
iz mog dosadašnjeg iskustva se ne bih složio sa tobom u vezi uzimanja lijekova.....bolje je to nego mučiti se bez njih.....AD ne stvaraju ovisnost i mogu se godinama uzimati bez opasnosti da ćeš postati ovisan o njima.....dok anksiolitici gdje spadaju xanax,normabel,apaurin stvaraju ovisnost pa tako treba oprezno sa njima......ako se ne varam,nikako se ne bi smjeli uzimati duže od dva mjeseca ....porazgovaraj o tome sa psihijatrom....ne znam za ovu vrtoglavicu nakon prvog uzimanja misara ......meni je isti dan nakon uzimanja tableta bilo puno bolje.....ta vrtoglavica bi mogla biti i proizvod anksioznosti .....ne mora značiti da je od tablete......
orbit6468 is offline  
Odgovori s citatom