Tema: Zbirna tema Zaštita potrošača
Pogledaj jedan post
Old 18.02.2009., 13:03   #99
Zaštita potrošača - varanje u režiji Euroleasinga - Savjet needed

Pozdrav svima.
Imam jedno loše iskustvo sa gore navedenom leasing kućom, pa me zanima ima li tko sličnih iskustava i eventualno savjeta. U nastavku slijedi opis situacija s njima, sa kulminacijom u trećoj. Ovo je kopija maila koji sam poslao i njima i na koji, naravno nisam dobio nikakvu reakciju niti odgovor.


Scena 1: Kada sam prije 2 godine kupovao auto od autokuće, preko Euroleasinga, tražili ste od mene da uplatim 35% akontacije. Kada sam to učinio, auto je već bio u ZG, na carini. Tada je krenula jednomjesečna partija ping-ponga između autokuće i Euroleasinga, a ja sam bio loptica. Autokuća je tvrdila da moram vidjeti s vama kad ćete platiti pa da auto može ići s carine, a Euroleasing je tvrdio da moram vidjeti s njima. Nakon poprilično vremena mi je objašnjeno da postoje neki neraščišćeni računi između te dvije kuće i da ne želite ništa s njima raditi dok se to ne riješi. Čak ste mi ponudili i povrat novaca (cca 90.000 kn). Zanimljivo je kako mi nitko prije uplate nije to rekao, a i kako ste držali moje novce svo to vrijeme. Također je zanimljivo kako ste odlučili preko mojih leđa istjerivati svoje s njima.
Scena 2: Dolazi mi osiguranje auta nakon prve godine i dobivam ponudu za kasko koja mi se čini nelogična. Objašnjavam gospođi u Euroleasingu da nema smisla da mi naplati puni kasko i onda još dodatno osiguranje od krađe. Nakon par mailova i telefonskih razgovora, ona ostaje pri svome, a ja tražim da pričam s direktorom, jer je sve to nelogično. Na to dobijam već poznati, bahati odgovor - direktor nema šta sa mnom pričati, poručite mu neka plati ili ćemo aktivirati "sredstva osiguranja plaćanja". Naravno, platim po računu i nakon nekoliko tjedana dobijam mail ili telefonski poziv, ne sjećam se, od iste one gospođe koja mi se duboko ispričava - došlo je do greške u softveru, pa je obračunao dodatno i osiguranje od krađe, a nije trebao. Opet je Euroleasing držao moje novce, a da ne spominjem bahati stav od početka. Da je obrnuta situacija, vjerojatno bi se obračunale kamate, kamate na kamate, plaća čistaćice i tko zna što sve još piše sitnim slovima u ugovoru i aneksu ugovora, dodatku aneksa, općim uvjetima, itd.....
Scena 3: Dolazim na procjenu za kasko, čovjek odradi sve, daje mi papire i ja vozim auto na popravak. Auto se popravi i svi sretni, sve dok ne dobijem račun na cca 4.500 kn. A račun kaska je na 5.200 kn (cca, ne znam točno). Zovem Euroleasing i objašnjavam da je došlo do greške. No tada meni objašnjavaju da nije došlo do greške, nego da ja sudjelujem sa 2% franšize u šteti. Pitam ja otkud sad to, i dobijam odgovor da tako piše u kasku. Sad ja objašnjavam čovjeku da mi to nitko nije nikada rekao, da ja policu kaska nisam nikada dobio i također da mi to nitko nije spomenuo niti na procjeni. Kao prvo, tražio bih da doplatim za puni kasko da sam znao, kao drugo, ne bi aktivirao kasko za ovakav iznos u tom slučaju. Tvrdim da sve to nema smisla i da ne prihvaćam sve to. Čovjek mi govori da me razumije i da je greška obostrana (moja jer nisam pitao, a od Euroleasinga je mi to nije napomento) i da će vidjeti što se može napraviti. To je bilo u 3. mjesecu. Nakon toga niti slova od Euroleasinga i ja sam smatrao da je moj prigovor usvojen kao osnovan i da je to riješeno. Sve dok nisam dobio opomenu u 12 mjesecu. Zovem nakon toga ljude u Euroleasingu, objašnjavam ponovo cijelu situaciju od prije 9 mjeseci i tvrdim da sve ovo nije u redu ovako. Zanimljivo da su mi oba djelatnika s kojima sam pričao rekla istu stvar - mi vas razumijemo i greška je obostrana, no, onda ide ono poznato - morate platiti ili ćemo aktivirati "sredstva osiguranja plaćanja". Dakle, greška zbog cijele situacije je obostrana, ali posljedice snosim samo ja! Zanimljivo. Također je zanimljiva još jedna stvar - kad sam dobio kasko na poklon, onda je bio sa 2% franšize. Kada sam ga iduće godine plaćao sam, onda sam bezuvjetno morao uzeti puni kasko.....

Zaključak cijele ove priče je - Mi smo Euroleasing i možemo raditi što želimo. Možemo i griješiti, ali imamo "sredstva osiguranja plaćanja" i baš da vidimo tko nam što može.

Ja svoje financijske obaveze podmirujem uredno, a obzirom da imate moja "sredstva osiguranja plaćanja", to ću činiti i dalje. Pretpostavljam da Vas neće previše uznemiriti informacija da je ovo sasvim pouzdano zadnja "suradnja" (suradnja je ovdje u navodnicima jer ona inače podrazumjeva dvosmjernu komunikaciju, a ne - Franjo Tahi i veseli kmetovi - pristup) između mene (i moje firme) i Euroleasinga. Poučen dosadašnjim iskustvom, ovaj mail će završiti u Deleted Items, a ja ću se sa svoje strane potruditi i učiniti sve što je u mojoj moći da na tome i ne ostane. Bez obzira što vi mislili o tome, niste jedini koji imate razno-razna sredstva svega i svačega.
jrk is offline  
Odgovori s citatom