Pogledaj jedan post
Old 17.10.2015., 16:32   #5
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Promjene imaju smisla ako je u pozadini postovanje i uvazavanje.
Nije isto ako se ponasas ko gonic robova prema toj osobi, i kad ste ipak na postivajuci nacin razgovarali o promjeni.
Svi mi nekad moramo raditi stvari koje ne volimo, pitanje je sto se krije iza svega toga.
Nisi bas puno podataka dala tu. Jesi sigurna da je skidanje kila glavni problem u toj vezi?
Nisam rekla da je skidanje kilograma glavni problem. Taj je najprostiji i navela sam ga kao primjer njenog ponašanja. Mislim da su se oni u svom odnosu kroz dugi niz godina različito razvijali i mijenjali i da on ima viziju kakvu ženu želi sada uz sebe, a njegova supruga je daleko od tog. I onda pokušava na silu da mijenja nju. Dakle nije riječ o tom da ona npr.ima problema sa zdravljem pa je preporučena fizička aktivnost i on je u tom ohrabruje i podržava. U njihovom slučaju je stvar da on ima određene stavove o životu koji se kose sa njenim i on nameće one koje smatra ispravnim. Neke stvari mi je rekao u povjerenju i naveo me na razmišljanje. I ja sam se mijenjala u nekim svojim vezama, ali na način da sam izvlačila pouke iz određenih situacija i učila u toj uzajamnoj interakciji. Ali svojevoljno.
__________________
Što te ne ubije to te ojača!
Astera is offline  
Odgovori s citatom