Pogledaj jedan post
Old 01.11.2016., 23:56   #86
Može ekipa pisati što hoće o Suniću, ali generalno čovjek je zvjer. Nisam još vidio čovjeka koji rastura ovako na stranim jezicima, mislim da ih zna oko 5-6 komada i to ne perfektno nego abnormalno dobro. Vidi se da je velik talent i da mu to strahovito leži, ništa čudno što je doktorirao na UCSB-u, pa taj fax je dao 6 nobelovaca zasad i među top 10 sveučilišta je u SAD-u. Za razliku od dosta naših političara koji su pokupovali diplome u Jugi, Suniću se tu ništa ne može reč.

Nažalost, takva su danas "lijeva" vremena da se Sunić ne može exponirati i doći do izražaja previše u lijepoj Našoj. Vidljivo je da vani dosta djeluje.

Čuo sam od dosta ljudi da je Sunić izuzetno skromna osoba i da ga novac apsolutno ne zanima totalni je ne materijalist. S druge strane, da se prodao ljevici, danas, sa svojim znanjem bio bi milijunaš ali eto Sunić se protivi svemu lošemu i sačuvao je obraz. Svaka čast na tome. Svi mi danas trčimo za lovom i hvatamo bilo kakvu dobru priliku dok je Sunić jedinka kod koja će ginuti za svoje ideje jer jednostavno ne može ići protiv istine.

Vidljivo je iz njegovih videa da ima ogroman dar govora. Neznam jeli ga mogu zamisliti kao nekakvog vođu, više mislim da je on osoba koja stvara intelektualnu desnu podlogu za nadalozeće ljude koji bi trebali biti pokretači nekakih pokreta na temelju te podloge.
lav_18 is offline  
Odgovori s citatom