Pogledaj jedan post
Old 02.02.2017., 17:12   #23
Quote:
aurellie kaže: Pogledaj post
Generalno, rast lajkova znači i porast podrške, koliko god to smiješan postotak bio, pa da se i samo 1% lajkova pretoči u birača koji će izać na izbore, Pernar je već na konju.
Netko je napisao da ima 150k lajkova.. je l tako?
Znači 1% lajkova pretočenih u glasove bi bili 1500 glasova... na izborima prije 5 mjeseci je dobio 1755... ali tih 1500 u odnosu na prijašnjih 1755 znači da bi bio na konju?
Timater...
Vidiš šta se dogodi kad pod nastavom ideš puno na wc, umjesto da sjediš na matematici?

Doduše, možemo mi ići pod pretpostavkom i da tih 1755 koji su mu dali glas su neki ili iz zabiti bez interneta ili čobani koji se ne znaju služiti s njim, pa od tih tadašnjih glasača mu nitko nije stisnuo lajk i možemo im pridodati tih 1% od lajkača.. kolko bi onda dobio glasova?
3 soma?
I veliš na konju je? Kakvom? Poniju?

Quote:
Je li i genij na svoj način, koji je Facebook pretvorio u vlastiti medij i trenutno mobilizira vojsku za izbore? Je. Je li na kraju i otvorio vrata u politiku svima, pokazao da je moguće uć u politiku i bit neki faktor a ne bit HDZ/SDP satelit?
Koja hrpa floskula i izmišljotina
Fejs kampanju je pokrenula još Anka i s obzirom da je svaki puta dobila 10 puta više preferencijalnih od Pernara, može ju samo pitati kad bi imala slobodnog za instrukcije.
U Sabor su već i prije uletavale i izletavale stranke i strančice koje nisu imale veze s velikim strankama, a to da svakave budale mogu završiti u Saboru to smo znali i prije Pernara.
Dobro, baš tolke budale, to nismo znali, bar ne ja, ali eto, sad i to znamo.

Quote:
aurellie kaže: Pogledaj post
Ne znam je li gospodin, zapravo poprilično sam siguran da nije iako ga ne znam osobno, ali znam da je na izborima dobio 1755 glasova više od tebe.
E jebi ga, al ja ne znam kako da odgovorim.. znam da nije ok i da u raspravi se treba truditi odgovoriti svakom tko ti se obrati, ali ja faka ne znam kako da odgovorim na ovakvu infantilnost. Sorry
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now