Pogledaj jedan post
Old 12.06.2017., 09:26   #170
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s online narucivanjem knjiga? Preko koga ste uzimali, jel sve bilo ok i na vrijeme? Na sto obratiti paznju (recimo naucila sam da obavezno treba kliknuti da zelim i omote jer ih je tesko kasnije traziti po tocno takvim velicinama). Jos sto?
svake godine, evo čini mi se već petu po redu, naručim s udzbenik.hr
odaberem mjesto, školu, razred, otklikćem što mi ne treba, poklikćem omote jer jednostavno nemam talenta za motanje. i onda dođu u nekom trenutku.
prošle godine sam naručila početkom sedmog, ali su došle krajem osmog, tako nekako. ono negdje pred kraj ljetnih praznika. nema panike iako prve godine mi je bilo čudno tako čekati "zadnji čas isporuku kad sam naručila još prije 5-6 tjedana", ali mislim da jednostavno isporuku naprave kad sve naštampaju. ili je neki drugi razlog tome, no nebitno je. bitno je da dođu prije nastave. ono - nije da će ih netko gledati prije nego krenu u školu, osim mene koja će provjeriti da li je isporučeno sve s popisa
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom