Pogledaj jedan post
Old 26.09.2017., 17:32   #71
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
malin, ova koju si stavila ne liči na ljudsko biće zbog silnih filtera i vjerovatno plastičnih operacija. imam osjećaj da će zbog tehnološkog otuđenja sve više ljudi preferirati umjetnu, robotsku ljepotu
A tek muškarci. Si vidjela kak su im već dobre robotske lutke napravili, izgleda ko zmaj, a radi sve što joj kažeš.
Inače, kako sam užasno moralna inače osoba, ono baš se seciram kaj misliš o tom šta sam napisala da cure koje ono žele biti lijepe, sređuju se i to su "shallow". Ne znam, ne mislim da su ove neugledne nešto posebno "deep" samim time što se uopće ne šminkaju i ono ne uređuju.
Mišljenja pliz? Danas se skoro nisam našminkala, da ne budem "shallow", fakat sam glupa, pročitam nešto i gotovo, sad moram čuti mišljenja. Kaj su onda curke s umjetnim trepavicama? Ili nedajbože silikonima?
Ja zapravo mislim da postoji dva tipa ljudi, tipa dva tipa human nature 1. prvi koji se poimaju/doživljavaju putem svog tijela, kao dio njih što tijelo i jest i samim time im to utječe na samopouzdanje i takvi žele biti lijepi.
i drugi tip 2. (ako postoje takvi, ne znam što/da li baš to leži iza ne uređivanja i zapuštenosti) oni koji se ne doživljavaju putem tijela, pa im to nije bitno.
E sad, tko odlučuje koji način je ispravan? Svatko za sebe, ljudi se razlikuju. Ali ne smatram da su ovi koji zanemaruju tijelo u potpunosti dublji. Što god to značilo.
Platila bih vam za mišljenja! Pomozite moralnom dijelu moje ličnosti koja ne želi biti "shallow", a voli štikle i biti lijepa! (naravno kao samo dio mene)

Zadnje uređivanje malin : 26.09.2017. at 18:08.
malin is offline  
Odgovori s citatom