Pogledaj jedan post
Old 30.05.2007., 10:07   #15
da

Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
pa uvod je otprilike vako:
ta neka medij je neka zenska, kroz nju govori Tom - glasnik Vijeca Dvanaestorice
tih dvanajst su glavne face u svemiru.
Knjiga je kao transkript njihovih razgovora. Pricaju o povijesti Zemlje, o drevnim civilizacijama, o religijama, reinkarnaciji, nastanku covjecanstva, ulozi zidova... o alijenima...
i tak.

sutra vam napisem neke citate
Pa zapravo je Vijeće devetorice a ne dvanaestorice.
Knjiga je super.
A i piše na njoj: "Ako je proizvod mašte, onda je pjesničko remek djelo; ako se zasniva na istini, onda je jedna od najvažniji, ikad napisanih knjiga."
Pa dobro, ak i nije istina, činjenica je da ima zanimljivih ideja o kojima valja razmislit.
Ali nešto mi je palo na pamet. Oni tamo briju na spas zemlje i tak to, i sa svime se apsolutno slažem. I čitam tako neki dan na netu o liku sa Filipina koji si je napravio auto koji vozi na vodu i troši litru vode na 100 km. Uspio je kao razdvojit vodik i kisik sa nekim svojim uređajem koji troši samo 40W. Vodik izgara i opet nastaje voda. Zatvoreni krug. Ono, super, nema zagađenja. Ali lik nikome neče reći kak je dovraga to napravio, neće patentirat jer kaže da je previše jednostavno a i naftne kompanije mu daju brdo para da šuti i vozi se(rekla-kazala).
Sad mene zanima zakog vraga nam ti svemirci nisu rekli kak da napravimo takvo što. Mozda ne baš isto to al valjda znaju kak napravit efikasniji auto kad su tak pametni.
Dobro, briju oni tamo da če nam ovi iz 24 civilizacije donijet svoju tehnologiju kad već nemožemo sami nekog qurca smislit al zašto moramo još čekat?
A i ima brdo konkretnih stvari koje su nam mogli reći (kad već sve znaju) koje bi pomogle da pokrenemo stvari nabolje. Fakat mi ide naqurac sve to zagađenje, kapitalizam, sve te zavjere i neke priče rekla-kazala.
da.
ludopile is offline  
Odgovori s citatom