Pogledaj jedan post
Old 12.11.2011., 14:20   #2010
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Levent zeli da Emir izadje,Emir zeli da ode s Ferihom,ali Levent kaze:"Ostavi moju ucenicu na miru,ti si izbacen iz skole(vjerovatno samo suspendovan),odlazi."
Uvece,Feriha ide da pokupi smece (ovo mi nije jasno,zar nisu rekli da ona to vise nece raditi),Emir je povuce unutra,poljubi je i oni pocnu da pricaju sve od samog pocetka...


Kako je Zehra otisla na selo,Seher iskoristi sansu da prijeti Ferihi. Emir slucajno vidi Seher i njenu tetku kako pricaju ispred zgrade i cuce da Seher nije trudna i da ako FEriha sazna za to,svi ce saznati. Emir ce dobiti razlog da zaustavi Seher.

Svjeze s fb

Cansu ce pokusati da izvrsi samoubistvo u ovoj epizodi,Emir ce svatiti do njene kuce da joj da neke papire vezano za posao i vidjece je. Nosi Cansu dolje,Feriha ih vidi i ide s njima u bolnicu gdje je Emir bio poslije nesrece. Cansu odmara,a Emir i Feriha sjede na istoj klupi i pocinju da razgovaraju.
Levent se zbilja naoštrio na sirotog Emira.
Znači uskoro će na vidjelo da Seher laže i mulja. Dosta je ona Ferihu maltretirala sa prstenom, neka napokon Feriha nju drži u šaci.
Cansu i samoubojstvo, zašto me to ne čudi???
Jeste li primijetili da smo prešli dvije tisuće postova?!
MISSYOU3 is offline