Pogledaj jedan post
Old 24.09.2009., 10:51   #706
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Orgazam je jedan. U mozgu. Samo što do njega mogu dovesti svakojaki podražaji, od fizičkih do mentalnih. I onda nekakva kombinacija podražaja 'okine' taj događaj u mozgu. A svatko ima nekakvu svoju kombinaciju koja mu taj proces najbolje pokrene. Kod žena je 'paleta' podražaja puno šira i bogatija nego kod muškaraca. I zbroj svih potrebnih podražaja je veći. zato žene teže postižu orgazam, ali -- skoro sigurno -- imaju veći i intenzivniji doživljaj.

Orgazam isključivo zbog analnog seksa je moguć, ali je vrlo malo vjerojatan. Ali, malo je vjerojatan i orgazam od isključivo vaginalnog podražaja. Većini žena treba nekakva više ili manje kompleksna kombinacija svega, uključujući i dobru atmosferu. kad se sve poklopi, orgazmi pri analnom seksu se relativno lako dese.

Za to je odličan položaj kad žena nogama nešto objahuje. Recimo, nije loše klečati uz ugao nekakvog niskog kauča ili sofe, tako da se pubisom naslanja na sam ćošak. Ili da jaše na nekakvom previnutom jastuku. Ili, još najbolje, na drugom muškarcu. Jer, onda svaki pritisak muškarca pri analnom prodoru, svaki zamah, pritisne ženu pubisom (iliti pičkom, za manje obrazovane) na podlogu. istovremeno, većini je to udoban položaj, pa su opuštene. Orgazam obično onda nije problem.

Tako je mene moja učiteljica učila.
mene ne prestaje iznendadivati kako se ljudima moraju objasnjavati i najjednostavnije stvari tipa ovoga: pa ovo je zdravi razum i nekakva logika, a ne tajna velike moci analnog seksa, odnosno seksa.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom