Pogledaj jedan post
Old 09.06.2010., 10:49   #97
Mi, ako Bog da, idemo u "pustaru". Te samo želimo pravo da kućno obrazujemo našu djecu, stoga, tko se dira u vašu kćer? Vi šaljite svoju kćer gdje hoćete, s kojom god djecom hoćete. Siguran sam da će joj njene "prijateljice" reći mnogo gore stvari i staviti joj terete na leđa koje će teško nositi da bi se uklopila i bila popularna. Naravno, zbog toga što vas je netko opmenuo i taknuo u živac morate izvlačiti neku lažnu insinuaciju da bi ja ili itko od moje familije vašu kćer nazvao kurvom. Zašto? Dijete nije ni svijesno kako izgleda u 1. osnovne i nije krivo. Moji tekstovi nisu bili upućeni djeci već vama roditeljima, koji ste odgovorni, a čija su djeca preslika vas samih. Ali kad u trećem osnovne dečki počnu šlatat vašu kćer, kako će te ju zaštiti od toga? To će te nazvati nužnim zlom. Well good for you.
Sorry, al činjenice su činjenice, i ako netko šmika svoju kćer od ranih nogu i ući da čini što svijet misli da je u redu i ista sluša beyonce ili lady gagu i traži si dečka, neka se ne začudi. Takva učenja su samoispunjujuće proročanstvo koja završavaju slomljnim srcem ( što nije mala stvar) u najmanju ruku ili neželjenom trudnoćom. Kako siješ tako žanješ.

Kad dođe u srednju, mala neće cijeniti svoju nevinost i zbog pritiska će istu dati nekom debilu koji će joj slomiti srce.

Znate što, nema žene kojoj muškarac nije slomio srce da bi se on zadovoljio (isto tako učenje današnjeg svijeta za dečke da bi skupili iskustvo), a žene opet uće svoje kćeri da je najbolji način da nađu muškrca je da naglase svoje "atribute", i još ih potiću da budu iste kao one, da iskuse "zaljubljenost".
Tužno je što ovo sve počinje u osnovnoj.

Najljepša stvar koja može biti je da su muž i žena jedini koje su ikad "znali" te su zajedno naučili sve o seksu kroz ljubav. Moža je vama to glupo, ali je to istinito i ispravno i vi to znate, a samo zbog tvrdoće vašeg srca i oholosti to nećete priznati.

Dobro ste napisali, mi želimo bit slobodni od utjecaja takvih kao što ste vi, i vaše djece i imamo pravo na to, ne da bi išli i vrijeđali vas osobno,(što mi je čudno da ste se našli uvrijeđeni ako sam generalno opisao situaciju), već da bi odgajali svoju djecu u duhu vjere. Kako bi se vi osijećali da morate slati svoje dijete u razred pun "frikova " poput nas, a nemate takav pogled na svijet. Iako sam siguran da vi vaša kćer puno bolje ispala da je to slučaj.
cito is offline  
Odgovori s citatom