Pogledaj jedan post
Old 26.10.2006., 11:33   #4
i ja sam u zadnje vrjeme pocela opako kasljat, pa sad citam tvoj posti i kao da sebe vidim
za ovaj tafen nisam cula, al ovo sto imam nije od neke ekstra pomoci..jedino sto mi je efikasno, al samo kad se pocnem "davit" je ventolin[/QUOTE]

Gle, ne znam dal si nedavno bila kod pulmologa, mislim da bi trebala... Ventolin nije lijek, on je samo pomagalo. Astma je kronicna upala bronha i treba je lijeciti. Seretide Diskus je no.1 u cijelom svijetu u lijecenju protiv astme.. meni je bio puno pomogao, mislim da cu ga mozda morat opet koristiti. vidjet cu sa svojim pulmologom. anyway, seretide se sastoji od dva lijeka. jedan je bronhodilatator a drugi djeluje protuupalno. udise se u prahu, bez potisnog plina... jedino je sto malo imas promukli glas kad ga koristis, treba dobro izgrgljati grlo sa vodom nakon njega.. meni je svakako pomogao ... ja sam ga koristila 3 mjeseca prije vise od 7 mjeseci.. ovaj Symbicort treba vidjet sta je tocno. idem istrazivati. anyway, to su lijekovi koji imaju kostikosteroide pa je bilo puno polemika na tu temu, al u nasem slucaju nisu opasni buduci da su u jako maloj kolicini i udisu se direkt u pluca (ne idu u krv).
__________________

Sun’s splendor raises
Perhaps somewhere overseas
Roads for odyssey
maychee is offline  
Odgovori s citatom