Pogledaj jedan post
Old 19.10.2011., 09:49   #12
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Prvi mobitel huawei je predstavio 1997 godine.
In 1997, Huawei, launched first wireless GSM-based products
ok ekipa, ajmo smiriti strasti.. nebitno za temu nii samsung u elektronici nije postojao prije 20-tak godina pa je nekako za dlaku bolji od grundiga u elektronici koji postoji xyz godina... nebitno....

@exception- 'uljucenih' (wtf) - ako je ukljucenih (nema), uljućenih (svi ljuto drobro izgledaju - pa dakle ima), uljuđenih (svi su za covika napravljeni - dakle ima)....

No, ono sto je vazno za ovaj topic jest da je jedan od Alcatel-a ot-990 udomljen u mojem toplom domu i upravo prolazi hard test sastavljen od cjelodnevnog davljenja uredjaja, instaliranjja, deinstaliranja, prckanja po ovom i onom...

Prvi dojmovi?

Izdržava!

Mobitel je prilicno velik, dobro lezi u ruci, odaziv s ekrana je sjajan, cak i kad se koristi onscreen tipkovnica, vrlo je precizna, kamera bolja nego sto sam ocekivao, zoom, white balance, led bljeskalica, ovo i ono.... fotografije snimljene u zatvorenom prostoru osvjetljenom lowcost stednom zaruljom, ispale prilicno gledljive.... O aplikacijama necu puno jer to smatram besmislenim kad se pogleda ponuda na Android marketu, dizajn - to, naravno, ovisi o ukusu, no stvarno je lijep mobitel, meni je ugodniji huawei (samo zbog grafickog sucelja), no ponekad mi treba 'oslonca' pri koristenju jer je cijeli obal i 'klizav', taj problem ne postoji kod Alcatela, u dlanu je 'ko doma' - ako je dlan veci...

Dakle, kao sto ste vec i skontali, svi ovi pozitivni dojmovi usporedjeni sa Huaweiem U8650 jer imam srecu prtljati oko oba mobitela u isto vrijeme!

Negativno.... Pa ima i toga... mobitel je stvarno krupan (opet u usporedbi s Huawei-em), tezi, ima onu, meni pomalo iritantnu, neujednacenost u osvijetljenju u donjem dijelu ekrana - ne bas primjetno kad se gleda pod 'normanim' kutom, ali malo vamo-malo tamo i vidi se, baterija traje i dulje nego Huawei-eva, barem po mojim iskustvima, no ne i znacajno da bi bilo pozitivno, i jos o bateriji, nakon prvog praznjenja, pri punjenju, i nakon vise od 5 sati punjenja, baterija nije isla (software-ski) preko 95% - nadam se da ce se to unormaliti u slijedecim punjenjima.... I da, Froyo je milju dalje od Androida 2.3 i po intuitivnosti i po ljepoti i, konacno, po prijevodu na hrvatski (iako ni 2.3 u tome ne blista).

Eto, za sad...
__________________
Prepredeni naivac...
izbojan is offline  
Odgovori s citatom