Pogledaj jedan post
Old 06.10.2008., 12:52   #22
Moram se nadovezati na temu iako moji još nisu u pubertetu, (dečko 11, cura 8,5) već sad sam očajan ...

U Školi su dobri, bar po ocjenama, ali doma blagi užas, samo osnovno, kako dođu iz škole strgaju sa sebe torbe i odjeću i doslovce sve onako zgužvano na hrpi ostave na hodniku... stalno se svađaju i tuku, a ako ne onda se igraju na nemoguće načine, urlaju i skaču po kući, ili se gnjave jedan po drugome na kauču ili na podu i urlaju ... neće poslušati ništa ... mali je miran kad je sam, ali neće učiti nego samo visi na kompu ili ispred TV-a, neće ni na kakav sport, samo jede i deblja se, mala je bolja što se toga tiče, voli i ide na razne aktivnosti, ali nikako ne slušaju ... ni na lijep ni na ružan način, sve smo probali i kazne i nagrade, ništa ne pali ... kad ih natjeraš da pokupe stvari poslije škole, učine to na jedvite jade, a sutra opet isto ...
Osim toga soba im je ko' svinjac, gdje god se igraju stvari ostave iza sebe, stalno otvaraju frižider, i što god se nađe unutra pojedu/popiju, ne smijem imati nikakvu zalihu itd,itd ...

Šta će tek biti u pubertetu ? Zanimala bi me iskustva drugih roditelja tog uzrasta ...
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Odgovori s citatom