Pogledaj jedan post
Old 15.11.2013., 13:49   #86
Quote:
znanost2000 kaže: Pogledaj post
Ne znam ja sto ce oni svrstati pod komunisticka totalitarna ideologija.
To je njihov problem.
U Cehoslovackoj za vrijeme komunizma je bilo zabranjeno biti bez posla
ako im je i to ta komunisticka totalitarna ideologija, nek im sritno!

U Cehoslovackoj je bilo zabranjeno bilo sto napisati ili govoriti to jest negirati holokaust ili siriti antisemitizam, bilo je zabranjeno slaviti nacizam,ljudi su imali bezplatno skolovanje, starcima su bili osigurani staracki domovi , bezplatna podzemna zeljeznica, nije bilo neishranjenosti, a djecu nisu prodavali na zapad ili davali mukti nego su imali djecije domove, ljudi su imali kolko toliko zdrastvenu njegu...sve skupa ne tako dobro kao u razvijenim zemljama zapada....ako ce oni to proglasti komunistickom totalitarnom ideologijom nek im sritno, nije moj problem i mene nece pogoditi ni 0,0001%. sami sebi stvaraju problem jer stvaraju na umjetne nacine konflikte.

.
U Čehoslovačkoj je bilo zabranjeno kao i uz drugim zemljama imati drugačije političko mišljenje. Praško proljeće je ugušeno sa sovjetskim tenkovima.
Ljudi su se u znak prosvjeda spaljivali . To je ta ista čehoslovačka o kojoj pišeš.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline